Loretánské náměstí
Id: 337506
litografie/papír, rozměr ve výřezu 14 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4288x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
42 000 Kč
Účastníci: 23
Příhozy: 79