Madona
Id: 471411
barevná litografie/papír, rozměr 54 x 38 cm, značeno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3605x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
66 000 Kč
Příhozy: 82