Maják
Id: 267903
kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 21 cm, značeno monogramem i celým jménem vpravo dole, paspartováno, volně loženo, nerámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 5540x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
79 000 Kč
Účastníci: 19