Malý bretaňský přístav
Id: 415706
kombinovaná technika, pastel/tužka/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého
zobrazeno: 7583x
Vyvolávací cena:
8 500 Kč
205 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 75