Čas na serveru 16:25:48

Milosrdenství

Id: 522202

Milosrdenství

  •  / Milosrdenství / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 2494x

Vyvolávací cena:

85 000

Příhozy: 51