Mladík
Id: 384302
hollarotypie, kolorováno/pastel/papír, rozměr ve výřezu 10 x 8,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1178x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
17 100 Kč