Motiv piazzetty v Benátkách
Id: 415707
kombinovaná technika, pastel/běloba/papír, rozměr 13 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, chráněno muzeálním sklem, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého
zobrazeno: 1910x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
305 000 Kč
Příhozy: 93