Čas na serveru 16:27:32

Muž

Id: 522204

Muž

  •  / Muž / Jan  Zrzavý
  •  / Muž / Jan  Zrzavý
  •  / Muž / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/papír, rozměr listu 21 x 15 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové, publikováno na obalu knihy Dušana Paly: Stromy a kamení (1947)

zobrazeno: 843x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 48