Čas na serveru 16:37:03

Na loďce

Id: 522208

Na loďce

  •  / Na loďce / Jan  Zrzavý
  •  / Na loďce / Jan  Zrzavý
  •  / Na loďce / Jan  Zrzavý
  •  / Na loďce / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/papír, rozměr listu 21 x 29,5 cm, značeno, datováno a popsáno v horní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 2131x

Vyvolávací cena:

32 000