Najáda
Id: 359601
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 12,3 x 16,7 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience původu na zadní straně viz foto
zobrazeno: 29230x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
65 000 Kč
Příhozy: 77