Najáda
Id: 471416
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 10 x 14,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4823x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 000 Kč
Účastníci: 22