Loretánské náměstí
Id: 90021
kombinovaná technika/akvarel/barevná kresba, velikost kresby 17 x 20 cm, signováno vpravo dole, datováno 51, paspartováno, zaskleno, poškozeno původní lepení, vše v původním stavu, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 10350x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
68 000 Kč
Příhozy: 57