Náměstí sv. Marka
Id: 388510
barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 26,5 cm, značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 2842x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
32 500 Kč