Náměstí sv. Marka
Id: 500618
kolorovaná litografie/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 19,5 cm, značeno v tisku, značeno vpravo dole, číslováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2268x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
66 000 Kč