Návrh plakátu na vlastní výstavu
Id: 490902
tuš/papír, rozměr ve výřezu 8 x 4,7 cm (drobná kresba), značeno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4357x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
25 200 Kč
Příhozy: 62