Noční víla
Id: 339903
kresba/papír, rozměr ve výřezu 18 x 10 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám
zobrazeno: 9272x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
50 000 Kč
Příhozy: 55