Nymfa
Id: 441901
kombinovaná technika, tužka/pastel/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 19 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, ve spodní části věnování autora režisérovi Jaroslavu Šiklovi
zobrazeno: 6260x
Vyvolávací cena:
12 500 Kč
255 000 Kč
Účastníci: 21
Příhozy: 74