Osiřelá bárka
Id: 329108
tempera/plátno, rozměr 24 x 30,2 cm, značeno monogramem vpravo dole, na zadní straně štítky s autorovým popisem, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 30221x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
810 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 104