Ostravské haldy
Id: 187302
černá tužka/křída/papír, rozměr ve výřezu 11,2 x 18,2 cm, signováno a datováno 1932 vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 6984x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
32 090 Kč