Ověnčená hlava
Id: 281001
litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 28,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu,po
zobrazeno: 2771x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
61 500 Kč
Příhozy: 73