Palma
Id: 308310
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24 x 21,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, v levé části zahnědlý papír, rámováno
zobrazeno: 6184x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
25 000 Kč
Příhozy: 66