Plachetnice v zátoce
Id: 312602
akvarel/pastel/lepenka, rozměr ve výřezu 22,6 x 32 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 11042x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
255 000 Kč
Účastníci: 26
Příhozy: 68