Pobřeží s bárkami
Id: 227401
pastel/lepenka, rozměr listu 20,6 x 29,3 cm, signováno monogramem vpravo dole, signováno vlevo dole, zaskleno, poškozený rám, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 7040x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
201 000 Kč
Účastníci: 19
Příhozy: 57