Čas na serveru 16:36:29

Pohled na Vodňany

Id: 522213

Pohled na Vodňany

  •  / Pohled na Vodňany / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 10 x 17,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 2094x

Vyvolávací cena:

16 001