Poldina huť
Id: 522214
kresba přes uhlový papír/papír, rozměr listu 15 x 21 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové
zobrazeno: 367x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
22 000 Kč