Čas na serveru 16:36:44

Portrét

Id: 522203

Portrét

  •  / Portrét / Jan  Zrzavý
  •  / Portrét / Jan  Zrzavý
  •  / Portrét / Jan  Zrzavý
  •  / Portrét / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/papír, rozměr listu 19,8 x 16 cm, značeno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 407x

Vyvolávací cena:

11 500