Portrét ženicha
Id: 522206
kresba tužkou/papír, rozměr listu 20 x 14,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové
zobrazeno: 233x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
9 500 Kč