Přístav na Ile de Sein
Id: 167002
černá křída/pastel/papír, rozměr ve výřezu 28 x 35 cm, signováno monogramem vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 5548x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
265 000 Kč
Příhozy: 105