Přístav Ile de Sein
Id: 203402
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 20,5 x 29 cm, značeno vpravo dole monogramem, vlevo dole značeno a popsáno tužkou, pod rámováním popis "Jan Zrzavý Přístav Ile de Sein", popsáno na zadní straně, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 19598x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
170 551 Kč
Příhozy: 57