Přístav Ile de Sein
Id: 312601
kresba/papír, rozměr ve výřezu 20 x 41 cm, značeno monogramem vpravo dole, značeno a datováno i na zadní straně, paspartováno, zaskleno UV sklem, novodobé rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 3705x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
95 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 79