Přístav s bárkami
Id: 211209
kombinovaná technika/lepenka, rozměr viditelný 18,5 x 26 cm, značeno monogramem a datováno vpravo dole, značeno a datováno vlevo dole, na zadní straně autorský nápis paspartováno, zaskleno, poškozené rámování, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 6163x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
214 000 Kč
Příhozy: 61