Přístav s rumpálem
Id: 329106
kresba hnědou pastelkou/papír, rozměr ve výřezu 41,8 x 50,5 cm, značeno monogramem vlevo dole, značeno celým jménem vpravo dole, na zadní straně dedikace, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen soudněznalecký posudek PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 3563x
Vyvolávací cena:
14 000 Kč
204 000 Kč
Příhozy: 91