Přístav se čtyřmi loďkami
Id: 243901
černá křída/zelený a fialový pastel/karton, rozměr listu 23,5 x 34,5 cm, značeno ve spodní části i na zadní straně, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 4029x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
194 000 Kč
Příhozy: 76