Čas na serveru 16:28:40

Projížďka na loďce

Id: 522205

Projížďka na loďce

  •  / Projížďka na loďce / Jan  Zrzavý

kresba tužkou/papír, rozměr listu 14,5 x 19 cm, značeno ve spodní části, značeno, datováno a popsáno na pravé straně, zaskleno, rámováno, z pozůstalosti blízké přítelkyně Jana Zrzavého, paní Ely Kadlecové

zobrazeno: 2073x

Vyvolávací cena:

22 000