Rustem a Sohrab, Náměty íránské
Id: 539102
kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 27,5 x 17 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, rámováno, vystaveno v roce 1970 v gal. Hollar v expozici ilustrací J.Z., č. kat. 7, na zadní straně potvrzení pravosti díla vystavené Fr. Dvořákem (1982), publikováno v knize Světla východu, Julius Zeyer, vyd. Melantrich Praha 1958, str. 104
zobrazeno: 1739x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
25 000 Kč
2024,12-1,03,21,11,00
minimální příhoz 1 000 Kč