Růžová cesta
Id: 172117
olej/plátno, rozměr 27 x 35 cm, signováno monogramem Z vlevo dole, autorský rám, obraz nečištěn, v původním stavu, rám lehce poškozen, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen písemný posudek PhDr. J. Orlíkové a chemicko-technologická zpráva určující stáří barev
zobrazeno: 12760x
Vyvolávací cena:
18 000 Kč
850 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 154