San Marco
Id: 327502
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 11,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno, přiložen písemný odborný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 13087x
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
90 000 Kč
Účastníci: 28
Příhozy: 86