Starý mlýn na Ile de Bréhat
Id: 378302
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25 x 36,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, na zadní straně vlastnoruční popis autora včetně potvrzení pravosti kresby Dr. Františkem Dvořákem z roku 1994, zaskleno, paspartováno, novodobě rámováno
zobrazeno: 10097x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
360 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 104