Stojící akt muže
Id: 397303
tužka/papír, viditelný rozměr 17,5 x 11 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno, dílo pochází z pozůstalosti Karla Kučery, sekretáře a společníka Jana Zrzavého, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 2687x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
36 000 Kč