Čas na serveru 02:08:33

Strom poznání (Krajina rozkoše)

Id: 484813

  •  / Strom poznání (Krajina rozkoše) / Jan  Zrzavý

zlacená ražba/plátno, rozměr ve výřezu 21 x 19 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 916x

Vyvolávací cena:

20 000