Studie k Antikristu
Id: 394013
zinkografie/papír, rozměr 26 x 20 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 891x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
6 500 Kč