Studie nohou
Id: 442801
kresba/papír, rozměr ve výřezu 50,5 x 41,5 cm, neznačeno, uvedeno v Katalogu neznámých prací Jana Zrzavého pod číslem 418, papír v ploše pomačkán, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, v horní části znečištěno (viz foto)
zobrazeno: 775x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
9 500 Kč