Studna v Bretani
Id: 251304
barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 38 cm, značeno ve spodní části viz foto, paspartováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou, přiložen soudněznalecký posudek pravosti PhDr. Jana Štíbra
zobrazeno: 5656x
Vyvolávací cena:
9 000 Kč
174 000 Kč
Příhozy: 120