Studna v Bretani
Id: 264402
tužka/černé křídy/papír, rozměr listu 10,5 x 15,5 cm, značeno monogramem vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 5891x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
89 000 Kč
Účastníci: 20
Příhozy: 76