Studna v Karlachových sadech
Id: 256901
litografie/papír, rozměr tisku cca 38,5 x 46 cm, značeno vpravo dole, vpravo nahoře monogramem, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2363x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 22