Sv. Václav
Id: 383306
litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 17,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 1314x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
10 000 Kč