Ticho
Id: 132403
dřevoryt/papír, rozměr ve výřezu 14 x 7,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3606x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
16 500 Kč