Tři bárky
Id: 474901
kombinovaná technika/lepenka, rozměr 20,7 x 29,7 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno, značeno a datováno na zadní straně, rámováno, při konzultaci pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou a PhDr. Michaelem Zachařem, přiložen Soudně znalecký posudek a laboratorní zpráva ak.mal. Zory Grohmanové (10.10.2019) a přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové (5.11.2016), přiložena Laboratorní zpráva vypracovaná Markétou Pávovou (2016)
zobrazeno: 16783x
Vyvolávací cena:
75 000 Kč
430 000 Kč
Účastníci: 27
Příhozy: 69