Tři hlavy
Id: 187618
litografie/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3553x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 500 Kč