Tři loďky a pět kamenů
Id: 148306
kombinovaná technika/papír, viditelný rozměr 19 x 28 cm, signováno vlevo dole, datováno, vpravo dole monogram, paspartováno, zaskleno, rámováno, pravost posouzena a potvrzena PhDr. Naďou Řehákovou, bude přiložen posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 5528x
Vyvolávací cena:
22 000 Kč
195 000 Kč
Příhozy: 69